چگونه شهادت نامه کتبی برای دادگاه بنویسیم

چگونه شهادت نامه کتبی برای دادگاه بنویسیم

نمونه شهادت نامه کتبی برای ارائه به دادگاه


نمونه اقرار نامه رسمی

گاهی اوقات، بنا به دلایلی از جمله عدم قبول شاهد برای حضور نزد دادگاه یا پایان جلسات دادگاه و عدم برگزاری جلسه در دادگاه تجدید نظر امکان تعرفه شهود به دادگاه رسیدگی کننده ممکن نیست و افراد جهت استفاده از اظهارات شهود به عنوان مستند دعوی خود ناگزیر به ارایه نمونه شهادت نامه رسمی و یا محضری می باشند.
اما بسیاری .از افراد از نحوه تنظیم شهادت نامه کتبی کتبی محضری یا عادی اطلاعی ندارند.
در نوشته حاضر که توسط وکیل ملکی در مشهد تنظیم شده و در نهایت به نقض رای شعبه بدوی در دادگاه تجدید نظر شده به عنوان نمونه شهادت نامه شاهد بارگذاری می شود.

نمونه اقرار نامه رسمی
نمونه شهادت نامه کتبی برای ارائه به دادگاه

نمونه شهادت نامه کتبی برای ارائه به دادگاه

در تاریخ تنظیم سند حاضر آقای …به مشخصات فوق و بعد از حضور در قبال شعبه محترم دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی موضوع پرونده شماره ۱۴۰۲۲۵۹۲۰……مطروحه در شعبه فوق اعلام به اقرار و شهادت می نمایم:

مبنی بر اینکه اینجانب به عنوان دستیار آقای محمود واله نامقی ….. در تاریخ تنظیم مبایعه نامه شماره ۲۴۶۵۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۸ در محل بنگاه ….واقع در …حاضر بوده، قرارداد مذکور تحت نظارت و به خط اینجانب مکتوب شد.
در خصوص چک شماره ۵۱….با موعد تنظیم سند رسمی ، مطابق توافقات فی مابین  و متن قراداد مقرر گردید چک مذکور بدون تاریخ نزد بنگاه املاک ….به امانت سپرده شده تا پس از تهیه مقدمات سند توسط فروشنده آقای….، بنگاه املاک مطابق عرف و مقررات اتحادیه املاک مراتب را به نحو مقتضی به اطلاع خریدار…..رسانده تا مشارایها به دفتر اسناد رسمی مورد توافق مراجعه و الباقی طلب فروشنده از طریق صدور و‌تحویل یک فقره چک بین بانکی به خریدار پرداخت شود.

لازم به ذکر است مطابق مفاد و روح قرارداد و توافق طرفین معامله به هیچ عنوان قرار بر این نبوده که چک از روز اول و همزمان با قرارداد در اختیار فروشنده قرار بگیرد، و از طرفی توضیحات انتهای ماده ۶ قرارداد مبنی بر اختیار فسخ قرارداد  مذکور، صرفا به سایر چک ها با تاریخ معین اشاره داشته ‌که آن چک ها نیز با توافقات طرفین توسط خریدار زودتر از موعد در وجه خریدار پرداخت شده است.
همچنین اینجانب در محل بنگاه و پیش از آماده شدن سند بارها از زبان فروشنده آقای …..شنیدم که ایشان در حضور سایر همکاران به قصد خود برای فسخ قرارداد با خریدار آپارتمان خانم ….. به هر طریق و تحت هر عنوانی اشاره داشتند.
در خصوص اظهارات فوق حاضر به مراجعه نزد مراجع محترم قضایی و ادای سوگند می باشم.

وکیل تنظیم قرارداد در مشهد از گروه وکیل زمان زاده جهت تنظیم قرارداد، دادخواست، شکواییه و سایر درخواست ها و اوراق قضایی پاسخگو و حقوقی آماده همکاری با مراجعه کنندگان عزیز می باشد.
شما می توانید جهت هماهنگی و یا تعیین وقت مراجعه حضوری با تلفن دفتر یا سایر شماره های موجود در پایین صفحه همین سایت تماس حاصل نمایید

جواد میرزاییمشاهده نوشته ها

سلام دوستان جواد میرزایی هستم کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک دانشگاه تهران فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 پرسش و پاسخ حقوقی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها