محدوده خدمات
محدوده خدمات

مشاوره آنلاین حقوقی

بهترین و سریع ترین راه برای کسب نظر از وکلای متخصص اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

تنظیم اوراق قضایی و قرارداد ها

تنظیم اوراق قضایی و لوایح مسیر اصلی دعوای شما را تعیین میکند با تنظیم آنها توسط وکیل دادگستری، امکان موفقیت دعوای خود را بالا ببرید.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

ارزیابی رایگان پرونده

یکی دیگر از خدمات گروه حقوقی زمان زاده بررسی پرونده به صورت حضوری و غیر حضوری به صورت رایگان می باشد.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

وکیل ثبتی

به طور کلی یک وکیل ثبتی، وکیلی است که به صورت کامل به قوانین و مقررات ثبتی آشنایی کامل دارد و با استفاده از علم و تجربه خویش می تواند قدم های محکم جهت احقاق حقوق و منافع موکل می دارد.

وکیل کسب و کار
وکیل کسب و کار

وکیل کسب و کار

یک وکیل کسب و کار بر ارائه مشاوره حقوقی به صاحبان مشاغل در مورد مسائلی که بر تجارت تأثیر می گذارد، مانند مالیات، معاملات تجاری و حقوق مالکیت معنوی تمرکز می کند.

وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

وکلای مهاجرتی با توجه به تجربه و تسلط خود به قوانین و مسائل مهاجرتی، سرعت مهاجرت شما و میزان موفقیت شما را افزایش می دهند. و در تمامی مراحل از ابتدای بررسی شرایط تا رسیدن به کشور مقصد و اقامت در آن به شما کمک کند.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

وکیل کیفری

وکیل کیفری شخصی است که دعاوی کیفری مانند سرقت و فروش مال دیگری، جعل اسناد، کلاهبرداری، اختلاس و غیره را مطرح می کند.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

وکیل حقوقی

وکیل شخصی است که وکالت شخص حقیقی یا حقوقی را در امور حقوقی به عهده دارد و در مراجع مختلف اعم از قضایی و غیر مکانی فعالیت می کند.

محدوده خدمات
محدوده خدمات

وکیل خانواده

در واقع وکیل خانواده مواردی مانند مطالبه مهریه، نفقه همسر، نفقه فرزند، حضانت فرزند، درخواست ازدواج مجدد، شرط تمکین، درخواست نفقه را بررسی می کند.

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

1

مشاوره رایگان

2

امضای قرارداد

3

تحقیق و بررسی

4

پیگیری پرونده شما

محدوده خدمات

درخواست ارزیابی پرونده رایگان

 

وکلای زیر نظر مجموعه زمان زاده

انواع وکیل

وکالت اتفاقی

وکیل اتفاقی

این نوع وکالت برای شاغلین وکالت است که هنوز دوره خود را به پایان نرسانده اند و به آنها اجازه می دهد وکالت بستگان خود را به تعداد محدود بپذیرند تا مسائل حقوقی و کیفری حل شود.

وکالت انتخابی

وکیل انتخابی

یکی از رایج ترین انواع دریافت خدمات حقوقی این است که شما می توانید در تمامی موسسات حقوقی از این خدمات استفاده کنید. شما به عنوان یک شهروند می توانید برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود یک وکیل انتخاب کنید.

وکالت معاضدتی

وکیل معاضدتی

نوع دیگری از وکالت، وکالت کمکی است که دادگاه می تواند از این خدمات به صورت رایگان برای افرادی که توانایی مالی دریافت خدمات وکالت در امور حقوقی را ندارند، استفاده کند، تمامی حقوق این وکلا توسط قوه قضاییه پرداخت می شود.

وکالت تسخیری

وکیل تسخیری

یکی از انواع وکالت، وکالت تسخیری است که در آن دادگاه برای افرادی که توانایی مالی دریافت خدمات حقوقی در امور کیفری را ندارند، وکیل رایگان و با بودجه دولتی استخدام می کند.